Chcete si vytvořit vlastní strukturovaný životopis a nebo vylepšit stávající? Na internetu naleznete různé vzory a předlohy, které jsou ale často placené nebo málo atraktivní. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek, kde vám ukážu 15 moderních šablon, které mohou sloužit pro vás jako vzor, nebo si je můžete rovnou stáhnout zdarma a upravit podle svého.

K úpravám budete potřebovat program Photoshop. Ten je dostupný ke stažení zde na 30 dní bez poplatku, což je pro tyto účely více než dostatečná doba. Pro některé předlohy se vám hodí vlastní fotografie. Pokud si budete chtít šablonu stáhnout, klikněte na obrázek, který vás přesměruje na cílovou stránku, kde stačí najít tlačítko download a soubor uložit do počítače.

Pro ty, kteří s Photoshopem neumí je na konci článku odkaz na stránku s více než 200 šablonami pro MS Word 🙂

Přehled – šablony

#1

Životopis vzor (šablona) 1#2

životopis vzor (šablona) 2#3

životopis vzor (šablona) 3#4

životopis vzor (šablona) 4#5

životopis vzor (šablona) 5#6

životopis vzor (šablona) 6#7

životopis vzor (šablona) 7#8

životopis vzor (šablona) 8#9

životopis vzor (šablona) 9#10

CV vzor (šablona) 10#11

CV vzor (šablona) 11

#12

CV vzor (šablona) 12#13

CV vzor (šablona) 13#14

CV vzor (šablona) 14

#15

životopis vzor (šablona) 15

Některé balíčky obsahují kromě předlohy pro životopis také motivační dopis, takže budete mít oboje pěkně zpracované ve stejném designu.

Komu neumí ovládat Photoshop, tak na této stránce ve spodní části nalezne přes 200 šablon pro MS Word ke stažení zdarma. Ačkoliv nejsou tak graficky propracované jako ty zobrazené v článku, dají se tam nalézt také pěkné kousky a mnoha lidem dobře poslouží. Pro stažení klikněte na obrázek, následně se vám otevře stránka vybrané šablony. Klikněte na modré tlačítko free a uložte soubor do počítače. Nyní můžete začít s úpravami 🙂

TIP: Vytvořte si životopis online zdarma navíc s možností stažení ve formátu PDF.

Mohlo by se vám líbit

Sdílet na Pinterestu

Sdílej