Chcete si vytvořit vlastní strukturovaný životopis a nebo vylepšit stávající? Na internetu naleznete různé vzory a předlohy, které jsou ale často placené nebo málo atraktivní. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek, kde vám ukážu 15 moderních šablon, které mohou sloužit pro vás jako vzor, nebo si je můžete rovnou stáhnout zdarma a upravit podle svého.

Přehled – šablony

Tyto šablony a některé další si můžete stáhnout na této stránce. Na uvedeném webu stačí kliknout na obrázek šablony a následně v pravé části stránky kliknout na modrý odkaz Free.

Jak stáhnout šablonu (vzor) životopisu

Jak stáhnout šablonu životopisu

V některých případech si můžete stáhnout kromě předlohy pro životopis také motivační dopis, takže budete mít oboje pěkně zpracované ve stejném designu.

Dalším zajímavým zdrojem je také web JobNexuskterý kromě šablon pro Word nabízí také možnost online úpravy v Google Dokumentech.

Životopis – Word šablony

 

Mnohem graficky atraktivnější životopisy pak můžete vytvořit pomocí různých online nástrojů. Ty si následně můžete uloži ve formátu PDF (doporučuji) a vše naleznete v článku: Vytvořte si životopis online zdarma navíc s možností stažení ve formátu PDF.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej