Rezervační systém slouží k bookování zasedacích místností. Je ideálním nástrojem pro firmy, které intenzivně využívají zasedací místnosti a řeší problémy s jejich obsazeností. MeetingRoomApp zjednodušuje a urychluje proces rezervování a firmám umožňuje efektivně řídit firemní meetingy.

Život v mnoha firmách probíhá naplné obrátky. V některých pracují denně desítky i stovky lidí. Prostory firem ale nejsou nafukovací. Mnoho lidí se musí dělit o zasedací prostory, jejichž kapacita i množství jsou nedostatečné. Firmám chybí možnost organizačního plánování meetingů i přehledy o tom, jak se prostory využívají včetně možnosti rychlé ad-hoc rezervace. To v dnešní době umožňuje rezervační systém MeetingRoomApp.

Jedná se o aplikaci, která je určená pro Android tablety, které jsou umístěné při vstupu do zasedacích místností. Rezervaci lze díky ní provést během pár vteřin vzdáleně prostřednictvím mailového klienta či přímo na zařízení u zasedací místnosti. “Systém implementujeme do společností, které často využívají při provozu kanceláře zasedací místnosti. Lépe pak využívají firemní prostory a dokaží udržovat stabilní produktivitu,” doplňuje Marek Ostrý zakladatel společnosti Letsgood.com, která produkt MeetingRoomApp vyvinula.

Inovace ve firmě

Možnost rezervace schůzky přímo na displeji tabletu u zasedací místnosti je novinka, která přínáší lidem ve firmách po praktické stránce úlevu při organizaci i samotné rezervaci meetingů. Mezi další výhody řešení je integrace s ostatními systémy. Aplikace rozšiřuje funkčnost Google Calendar či Microsoft Exchange. Pro její funkčnost není proto potřeba pořizovat další podpůrné systémy. Samotná implementace je jednoduchá a pro firmy časově nenáročná.

Pomocí analytického nástroje MeetingRoom Dashboard, mohou firmy zpětně navíc vyhodnocovat míru využití jednotlivých prostor. Aplikaci mohou sdílet všichni zaměstnanci ve firmě a mít k ní online přístup z kteréhokoli zařízení. Rezervace a plánování harmonogramu zasedacích místností nikdy nebyly jednodušší.

Chytrá aplikace je vybavena řadou funkcí

1 – Confirmation button

Funkce, která vyžaduje potvrzení příchodu na jednání do 15 minut od zahájení meetingu. Pokud nedojde k potvrzení účasti na displeji zařízení stiknutím tlačítka Confirm, automaticky je meeting zrušen a prostor je možný ihned rezervovat. Funkce zabraňuje neefektnivnímu využívání zasedacích místností v případě naplánovaných ale z různých důvodů neuskutečněných meetingů.

Confirmation button

Confirmation button

2 – Rezervace zasedačky v okolí

Funkce, která umožňuje rezervaci libovolné místnosti na displeji zařízení u zasedací místnosti. Díky funkci dokáže uživatel zobrazit na rezervačním zařízení všechny zasedací místnosti v organizaci. A pomocí tzv. “televizního panelu” přímo na místě snadno vybrat a rezervovat místnost, která je k dispozici a odpovídá jeho potřebám. Funkce je ideální pro organizace, které mají rozsáhlá pracoviště či působí v několikapatrových budovách.

Rezervace zasedacky v okoli

Rezervace zasedačky v okolí

3 – Fullscreen mode

Funkce, která umožňuje zobrazení firemní akce či údálosti na displeji rezervačního zařízení u zasadací místnosti. Zařízení slouží poté pouze jako informační panel, který poskytuje základní informace o tom, co v dané místnosti za akci probíhá. Funkci je možné uplatnit v prostorách, které firmy využívají pro různorodé akce typu školení, semináře apod.

Fullscreen mode

Fullscreen mode

Jak aplikaci vyzkoušet?

Aplikaci je možné vyzkoušet na měsíc zdarma. Stačí ji stáhnout z webových stránek MeetingRoomApp.com a přesvědčit se o jednoduchosti jejího nasazení, kterou zvládne každý IT administrátor. Problémy a zmatky, které vznikají u bookování zasedacích místností se díky aplikaci mohou stát minulostí.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej