Pokud hledáte způsob, jak vytvořit dotazník nebo anketu online, můžete využít některý z dostupných online nástrojů. Těch existuje velké množství a liší se jak nabízenými funkcemi tak cenou. Nezáleží jestli potřebujete data k diplomové či bakalářské práci nebo chystáte dotazník spokojenosti zákazníků. Z uvedených nástrojů si jistě vybere každý…

Tvorba online dotazniku

Vytvořte si online dotazník zdarma

DOTAZNÍKY ONLINE

VYPLŇTO

Zdařilý český projekt, za kterým stojí Marek Demčák. Vyplňto umožňuje vytvořit dotazník online zdarma nebo v placené podobě s pokročilými funkcemi. Nechybí export dat, mobilní aplikace, u placených tarifů technická podpora, změna vzhledů a mnoho dalších funkcí. Vše naleznete na webových stránkách.

Jak vytvořit dotazník online - VyplňtoCLICK4SURVEY

Další český nástroj nabízející dotazníky zdarma nebo profesionální placené. Stejně jako v předchozím případě si na své přijdou jak studenti tak firmy. Mezi nabízenými funkcemi kromě podrobného nastavení otázek a odpovědí potěší možnost použití obrázků či videí, nastavení časového limitu apod. Podrobnější informace naleznete na oficiálním webu.

Dotazníky online - Click4surveyi-DOTAZNÍK

Dotazník online za několik minut, který si zvládne vytvořit každý. Obvyklé funkce jsou samozřejmostí. Chcete použít vlastní logo, doménu, exportovat data, používat hodnocení a všechny další skvělé funkce? Podívejte se na web.

Online dotazníky - i-dotazníkSURVIO

Aplikace pro online dotazníky nebo ankety, které důvěřují i známé firmy. Dostupná je v mnoha jazykových mutacích se všemi potřebnými funkcemi. Přesvědčte se na jejich stránkách.

Online dotazníky zdarma - SurvioGOOGLE DOKUMENTY

Použití Google dokumentů je free alternativou k ostatním službám. Pokud nevyžadujete technickou podporu a složité funkce, můžou být dokumenty google dobrá volba. Navíc na internetu naleznete mnoho návodů jak průzkumy, ankety a dotazníky vytvářet. Formuláře naleznete zde.

Dotazníky zdarma - Google formuláře (dokumenty)SMARTSURVEY

Nevybrali jste pro svůj online dotazník žádný nástroj v češtině? Stránka v moderním designu Smartsurvey může být dobrým pomocníkem pro váš průzkum. Vytvářejte na této stránce.

Placené dotazníky - SmartsurveySURVS

Další webová stránka, kde je možné vytvořit online dotazníky zdarma nebo s prémiovými funkcemi za poplatek. Vytvářejte zde.

Tvorba online dotazníku - SurvsFREEONLINESURVEYS

Tvorba dotazníku, ankety, formuláře apod. zdarma v moderním designu. Pro vytváření stačí kliknout na tento odkaz.

Online dotazník zdarma - FreeonlinesurveysSURVEYNUTS

Jednoduchý online dotazník zdarma. Oficiální stránka zde.

Dotazník online zdarma - SurveynutsSURVEYMONKEY

Posledním z uvedených je zahraniční Surveymonkey. Standardní i pokročilé funkce obohacené o integrace s aplikacemi jako Mailchimp apod. Nechybí ani vlastní mobilní aplikace, technická podpora a mnoho dalšího. Vše naleznete na webu Surveymonkey.

Dotazník online - surveymonkey

 

Máte zkušenosti s některým z uvedených nástrojů nebo znáte jiné? Napište do komentářů…

Baví mě moderní technologie, testování různých online nástrojů a mobilních aplikací. Formou článků se s vámi dělím o rady, návody a recenze toho, s čím mám zkušenosti nebo mi to přijde užitečné a zajímavé. Zajímám se o online marketing a tvořím webové stránky 🙂

Sdílet na Pinterestu

Sdílej