Pokud hledáte způsob, jak vytvořit dotazník nebo anketu online, můžete využít některý z dostupných online nástrojů. Těch existuje velké množství a liší se jak nabízenými funkcemi tak cenou. Nezáleží jestli potřebujete data k diplomové či bakalářské práci nebo chystáte dotazník spokojenosti zákazníků. Z uvedených nástrojů si jistě vybere každý…

Tvorba online dotazniku

Vytvořte si online dotazník zdarma

DOTAZNÍKY ONLINE

VYPLŇTO

Zdařilý český projekt Vyplňto umožňuje vytvořit dotazník online zdarma nebo v placené podobě s pokročilými funkcemi. Nechybí export dat, mobilní aplikace, u placených tarifů technická podpora, změna vzhledů a mnoho dalších funkcí. Vše naleznete na webových stránkách.

Jak vytvořit dotazník online - Vyplňto

CLICK4SURVEY

Další český nástroj nabízející dotazníky zdarma nebo profesionální placené. Stejně jako v předchozím případě si na své přijdou jak studenti tak firmy. Mezi nabízenými funkcemi kromě podrobného nastavení otázek a odpovědí potěší možnost použití obrázků či videí, nastavení časového limitu apod. Podrobnější informace naleznete na oficiálním webu.

Dotazníky online - Click4survey

i-DOTAZNÍK

Dotazník online za několik minut, který si zvládne vytvořit každý. Obvyklé funkce jsou samozřejmostí. Chcete použít vlastní logo, doménu, exportovat data, používat hodnocení a všechny další skvělé funkce? Podívejte se na web.

Online dotazníky - i-dotazník

SURVIO

Aplikace pro online dotazníky nebo ankety, které důvěřují i známé firmy. Dostupná je v mnoha jazykových mutacích se všemi potřebnými funkcemi. Přesvědčte se na jejich stránkách.

Online dotazníky zdarma - Survio

GOOGLE DOKUMENTY

Použití Google dokumentů je free alternativou k ostatním službám. Pokud nevyžadujete technickou podporu a složité funkce, můžou být dokumenty google dobrá volba. Navíc na internetu naleznete mnoho návodů jak průzkumy, ankety a dotazníky vytvářet. Formuláře naleznete zde.

Dotazníky zdarma - Google formuláře (dokumenty)

SMARTSURVEY

Nevybrali jste pro svůj online dotazník žádný nástroj v češtině? Stránka v moderním designu Smartsurvey může být dobrým pomocníkem pro váš průzkum. Vytvářejte na této stránce.

Placené dotazníky - Smartsurvey

SURVS

Další webová stránka, kde je možné vytvořit online dotazníky zdarma nebo s prémiovými funkcemi za poplatek. Vytvářejte zde.

Tvorba online dotazníku - Survs

FREEONLINESURVEYS

Tvorba dotazníku, ankety, formuláře apod. zdarma v moderním designu. Pro vytváření stačí kliknout na tento odkaz.

Online dotazník zdarma - Freeonlinesurveys

SURVEYNUTS

Jednoduchý online dotazník zdarma. Oficiální stránka zde.

Dotazník online zdarma - Surveynuts

SURVEYMONKEY

Posledním z uvedených je zahraniční Surveymonkey. Standardní i pokročilé funkce obohacené o integrace s aplikacemi jako Mailchimp apod. Nechybí ani vlastní mobilní aplikace, technická podpora a mnoho dalšího. Vše naleznete na webu Surveymonkey.

Dotazník online - surveymonkey

 

Sdílet na Pinterestu

Sdílej